Licencja na e-book w formacie MOBI
Mrok pod powiekami


Autor: Katarzyna Kuśmierczyk

Przeczytaj warunki licencji

Informacje szczegółowe
Opis
Recenzje
Opinie i komentarze
Przeczytaj fragment
Pobierz bezpłatne rozdziałyDedykacja na życzenie

Po dokonaniu zakupu proszę o wysłanie do autorki informacji o numerze zamówienia i imieniu osoby dla której książka ma być dedykowana. drogą mailową - KLIKNIJ. W przypadku jej braku książka zostanie opatrzona jedynie autografem.

Aktualna cena:

29,00 zł

Ilość:

Koszyk obsługują


Czas wysyłki do 2 dni roboczch

Wysyłka na e-mail podany przy zakupie.

E-book będzie posiadał znak wodny - Imię i nazwisko oraz e-mail kupującego

Tytuł: Mrok pod powiekami
Podtytuł:
Autor: Katarzyna Kuśmierczyk
Oprawa:
Format: MOBI
Ilość stron:
Wydanie: 1
Rok wydania: 2023
Ciężar:
Wydawnictwo: KDSystem
ISBN: 978-83-948872-6-1

„(…)Wbrew sobie, posuwałam się do przodu, starając się oświetlać jak największy obszar korytarza.
   Tutaj również królowała ciemna, prawie czarna boazeria, i w zasadzie było niewiele więcej. Żadnych mebli, ozdób czy nawet źródła potencjalnego źródła światła, poza pustym, mosiężnym świecznikiem przymocowanym do ściany. Może na piętro nie doprowadzono prądu?
   Na końcu korytarza majaczyły jedyne drzwi. Ostrożnie posuwałam się w ich kierunku, starając się trzymać jedną rękę na ścianie, drugą oświetlając podłogę. Kiedy do nich dotarłam, odetchnęłam z ulgą, te kilka sekund spędzonych na poddaszu wydawało mi się wiecznością. Nasilający się zapach coraz bardziej przypominał zmurszałe, zawilgocone drewno i kojarzył mi się ze starością i rozpadem.
   Chwyciłam za klamkę, jednak drzwi ani drgnęły. Poczułam niewypowiedzianą ulgę, wprawdzie nie spodziewałam się znaleźć żadnych sensacji, ale atmosfera tego domu zdecydowanie pobudzała moją wyobraźnię. Już miałam się odwrócić, kiedy usłyszałam cichy stukot. Zamarłam, bezsensownie wpatrując się w zamknięte drzwi. Mój wzrok przyciągała kuta, żelazna klamka, która lekko drgnęła. Skierowałam na nią gasnący snop światła, to musiało być złudzenie. Stałam w bezruchu, obserwując czarny metal, klamka ponownie się poruszyła, tym razem gwałtowniej, tak jakby ktoś po drugiej stronie szarpnął ją z całej siły (…) ”


***

   Matylda powraca! Z czym przyjdzie jej się zmierzyć w drugiej części „Suwalskich opowieści”? Dlaczego sąsiedzi znowu omijają przeklęte siedlisko? Jakie tajemnice skrywa mroczny dom w podsuwalskich Szurach? I czym jest morion?


   Katarzyna Kuśmierczyk należy do grona autorek genialnie łączących ze sobą różne gatunki, a jej kunszt pisarski wypływa z każdej przeczytanej strony. Dasz się porwać w niesamowitą podróż po pięknych zakątkach Suwalszczyzny, by razem z Matyldą przeżyć przygody, od których jeżą się włosy na głowie, a po plecach przechodzą ciarki? Uwierz mi, że naprawdę warto!!!


Ewelina Białogołąbek""

""

***

"(...)"