Licencja na e-book w formacie EPUB
Suknia z wilgotnej mgły


Autor: Katarzyna Kuśmierczyk

Przeczytaj warunki licencji

Informacje szczegółowe
Opis
Recenzje
Opinie i komentarze
Przeczytaj fragment
Pobierz bezpłatne rozdziałyAktualna cena:

29,00 zł

Ilość:

Koszyk obsługują


Czas wysyłki do 2 dni roboczch

Wysyłka na e-mail podany przy zakupie.

E-book będzie posiadał znak wodny - Imię i nazwisko oraz e-mail kupującego

Tytuł: Suknia z wilgotnej mgły
Podtytuł:
Autor: Katarzyna Kuśmierczyk
Oprawa:
Format: EPUB
Ilość stron:
Wydanie: 1
Rok wydania: 2023
Ciężar:
Wydawnictwo: KDSystem
ISBN: 978-83-948872-2-3

„(…) Miałam irracjonalne wrażenie, jakby ktoś obserwował mnie od strony jeziora. Tym razem odwróciłam się, próbując stawić czoło swoimi lękom. Z przerażeniem zobaczyłam, jak w moją stronę wolno sunie srebrzysta poświata. Wytężyłam wzrok, to była mgła. Pierwszy raz widziałam taki spektakl. Płożyła się nisko przy samym gruncie, kłębiąc się i owijając każdy napotkany badyl. Wsuwała między drzewa, otulając je szczelnie grubą warstwą i okrywając splątane krzewinki. Z każdą chwilą obejmowała bardziej rozległy teren, cały czas przemieszczając się zwartą linią. Niesamowite wrażenie potęgowała wszechobecna martwa cisza zapadająca na obszarze, który zajmowała. Szalejący przed chwilą wiatr ucichł, nagle jakby wszystko dookoła zamarło w oczekiwaniu. Pomimo że jeszcze do mnie nie dotarła, czułam jej wilgotny, lodowaty i porażający powiew (…)”


***

   Jaką mroczną tajemnicę kryje w sobie siedlisko położone w malutkiej podsuwalskiej wsi? Dlaczego niewyjaśnione zaginięcia mieszkańców z XX wieku splatają się z dzisiejszymi czasami i losem obecnej właścicielki? Kto spogląda ze starego monidła i dlaczego mgła pachnie liliami?
   Na te i inne pytania będzie musiała odpowiedzieć Matylda, która rozpoczyna nowe życie w niezwykłym, zapomnianym przez wszystkich Bieluszewie.
   Historia pełna mrocznych sekretów, wpisująca się w klimat starych kryminałów, gdzie najważniejszy jest suspens i groza.


Pierwsza recenzja na grupie Książkolubni...

oraz ranking książek jak niżej

"Ta książka to pomysł na super prezent. Lektura na jesienno-zimowe wieczory."

"Przeczytałam, skradła mi niedzielę i serce. Wspaniałość Polecam"

"Muszę powiedzieć, że już po tych kilku rozdziałach jestem pod wielkim wrażeniem. Trafiła Pani w mój gust idealnie. Już wiem co chcę dostać na gwiazdkę i wiem też jak będą wyglądały moje święta."

"Suknia z wilgotnej mgły to powieść pełna tajemnic, niespotykanych zwrotów akcji, klimatyczna i pięknie napisana. Czyta się ją błyskawicznie. Wielowątkowość książki pozwala się przestraszyć , wzruszyć , zasmucić i rozbawić. Zakończenie totalnie zaskakuje. Czekam na kontynuacje !!! Książkę szczerze polecam.

"Wspaniale się czyta! Ciekawie, spójnie i z humorem. I ta Suwalszczyzna. Kiążkę czyta już czwarta osoba w bibliotece. Robi się kolejka"

"Najlepsza książka jaką miałam przyjemność przeczytać. Dowodem na to jest to, że nawet mój mąż słysząc jak ja zachwalam po nią sięgnął i nie umie sie od niej oderwać...."

***

"(...)"